Aktuality

Májový jarmark

Májový jarmark

01.květen 2019 • 14:00

Kamarádi, přátelé, jako každý rok se i letos bude opět konat 🍀1.5. 2019 od 14.00 hodin🍀 🌷🏵️MÁJOVÝ JARMARK 🏵️🌷 na téma DOKOLEČKA DOKOLA waldorfské třídy STUDÁNKA žďárské MŠ Vláček a Přátel waldorfské pedagogiky ze Žďáru n.S. . 🌷 Přijďte strávit pěkný prvomájový den. 🌷Těšit se můžete na parádní program v duchu tradic. Bude-li nám přát počasí, většina dění proběhne na zahradě či na prostranství před školkou. 🌷 Zúčastníte se MÁJOVÉ SLAVNOSTI, včetně chystání, zdobení a stavění Máje, zaplétání májky, zpěvů a tanečků. 🌷 Na řemeslném jarmarku si můžete zakoupit krásné výrobky maminek, tatínků a dětí ze třídy a nebo členů Přátel waldorfské pedagogiky. VÝTĚŽEK JDE NA PODPORU TŘÍDY STUDÁNKA 🌷 Ochutnáte s láskou dělané maminkovské občerstvení, kafíčko a smoothie šikovného dorostu. 🌷 Shlédnete pohádku v podání herců divadelní skupiny KDS EFFRENATA. 🌷 Ve tvořivých dílničkách si šikovné ručky vytvoří pěkný výrobek. 🌷 Den nám rozjasní a při slavnosti nás doprovodí MUZIKA z HORÁCKA pod taktovkou a odborným vedením Simony Cvekové. 🌷 Děti se protáhnou a pohrají ve školkové zahradě. 🌷 Políbit svou ženu, dívku, muže, chlapce, lásku... můžete v krásné rozkvetlé bráně. 🌷 Přivoníte k WALDORFSKÉ FILOZOFII výchovy dětí ve třídě Studánka. Tety vás ochotně provedou třídou a zodpoví všechny dotazy. 🌷 Seznámíte se vy i děti s novými lidmi a třeba navážete nová přátelství. 🌷 Užijete si aktivně a zajímavě prvomájový den se svými ratolestmi plný inspirace, pohody a sdílení. 🌷...a ještě mnohem víc.
 

Kamarádi, přátelé,
jako každý rok se i letos bude opět konat

🍀1.5. 2019 od 14.00 hodin🍀
🌷🏵️MÁJOVÝ JARMARK 🏵️🌷
na téma DOKOLEČKA DOKOLA

waldorfské třídy STUDÁNKA
žďárské MŠ Vláček
a Přátel waldorfské pedagogiky ze Žďáru n.S. .

🌷 Přijďte strávit pěkný prvomájový den.
🌷Těšit se můžete na parádní program v duchu tradic. Bude-li nám přát počasí, většina dění proběhne na zahradě či na prostranství před školkou.
🌷 Zúčastníte se MÁJOVÉ SLAVNOSTI, včetně chystání, zdobení a stavění Máje, zaplétání májky, zpěvů a tanečků.
🌷 Na řemeslném jarmarku si můžete zakoupit krásné výrobky maminek, tatínků a dětí ze třídy a nebo členů Přátel waldorfské pedagogiky. VÝTĚŽEK JDE NA PODPORU TŘÍDY STUDÁNKA
🌷 Ochutnáte s láskou dělané maminkovské občerstvení, kafíčko a smoothie šikovného dorostu.
🌷 Shlédnete pohádku v podání herců divadelní skupiny KDS EFFRENATA.
🌷 Ve tvořivých dílničkách si šikovné ručky vytvoří pěkný výrobek.
🌷 Den nám rozjasní a při slavnosti nás doprovodí MUZIKA z HORÁCKA pod taktovkou a odborným vedením Simony Cvekové.
🌷 Děti se protáhnou a pohrají ve školkové zahradě.
🌷 Políbit svou ženu, dívku, muže, chlapce, lásku… můžete v krásné rozkvetlé bráně.
🌷 Přivoníte k WALDORFSKÉ FILOZOFII výchovy dětí ve třídě Studánka. Tety vás ochotně provedou třídou a zodpoví všechny dotazy.
🌷 Seznámíte se vy i děti s novými lidmi a třeba navážete nová přátelství.
🌷 Užijete si aktivně a zajímavě prvomájový den se svými ratolestmi plný inspirace, pohody a sdílení.
🌷…a ještě mnohem víc.